دومین تیزر تریلر بازی Battlefield 1 برای E3 2016

خب دیگر به E3 2016 خیلی نزدیک شده ایم و همانطور که می دانید این رویداد امروز ۱۲ ژوئن ساعت ۱۲:۲۷ بامداد به وقت ایران آغاز می شود که در راس آن نیز رویداد EA Play می باشد.

شرکت EA اخیرا اعلام کرد که بازی های مختلف و آینده ی خود را در این رویداد بیشتر به کاربران معرفی کرده و اطلاعات مختلفی از آن ها به اشتراک می گذارد. حال یکی از مهم ترین این بازی ها که هم اکنون در حال توسعه می باشد Battlefield 1 نام داشته و کاربران بسیاری منتظر آن هستند. حال EA اعلام کرده که قصد دارد به زودی یک تریلر دوم برای این بازی جدید به اشتراک بگذارد و حسابی علاقه مندان را شگفت زده کند.

با این حال درست همانند تریلر قبلی EA پیش از ارائه ی آن به صورت کامل, یک تیزر کوتاه از این ویدئو جدید به اشتراک گذاشته است که در آن نبرد سربازان در مقابل یک تانک نمایش داده می شود.

با توجه به این تیزر می توان فهمید که دومین تریلر Battlefield 1 بر روی تانک ها متمرکز شده و با استفاده از دینامیت های قوی می توان آن را منهدم کرد.

تریلر کامل این تیزر امروز در جلسه ی EA به اشتراک گذاشته می شود با این حال به زودی لایو استریمی برای این بازی آغاز شده که در آن می توان بخش هایی از گیم پلی این بازی را تجربه کرد. این لایو استریم با نام Battlefield Squads به زودی میزبان ۶۴ بازیکن خواهد بود تا برای اولین بار بتوانند با گیم پلی آن آشنا شده و کمی بیشتر قابلیت های Battlefield 1 را بشناسند.

بازی زیبا و جدید Battlefield 1 برای انتشار در تاریخ ۲۱ اکتبر راه اندازی شده است و مردم از طریق اکانت های EA/Origin Access می توانند چند روز زودتر و در تاریخ ۱۸ اکتبر این بازی را دریافت کنند.

البته لازم به ذکر است کاربرانی که نسخه ی Deluxe Edition بازی را خریداری کنند نیز قادر به تجربه ی نسخه ی اصلی آن در روز ۱۸ اکتبر می باشند. علاوه بر آن پیش از انتشار رسمی Battlefield 1 یک نسخه ی بتا نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد تا بتوانند با شرکت در آن با قسمت هایی از گیم پلی بازی آشنا شوند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار