‫آپارتمان های خالی لقمه چرب و نرم کلاهبرداران

گروه خبرنگاران ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ 146 بازدید اولین نفری باشید که درباره این خبر نظر میدهید. آپارتمان های خالی لقمه چرب و نرم کلاهبرداران

رکنا: یکی از دو کلاهبرداری که با شناسایی آپارتمان ها ی خالی از سکنه در سطح شهر مشهد و جعل مدارک مربوطه، دست به فروش واحد های مسکونی می زدند دستگیر شد و متهم دیگر هم تحت تعقیب قرار گرفت.

با مطرح شدن بیش از 3 پرونده فروش آپارتمان های خالی از سکنه در شعبه 214 دادسرای مشهد،ماجرا توسط بازپرس اسلامی مورد رسیدگی قرار گرفت .این گزارش حاکی است در تحقیقات قضایی مشخص شد سه آپارتمان که در مناطق احمد آباد ،سناباد و صدف واقع شده بود توسط مالکان آن پس از خریداری بدون سرکشی و مراقبت رها شده بودند و کلاهبرداران  با سند سازی و جعل مدارک واحد های مذکور را یا به فروش می رساندند یا در ازای مبالغ چند ده میلیونی به رهن می دادند و ناپدید می شدند .با صدور دستورات قضایی و رد زنی های فنی و اطلاعاتی ، پلیس توانست یکی از کلاهبرداران را که رد پایش در دو پرونده  مشابه دیده می شد  هفته گذشته در مشهد شناسایی و دستگیر کند .با انتقال متهم به دادسرا، تلاش پلیس برای دستگیری کلاهبردار دیگر همچنان ادامه دارد.


برای دیدن حوادث روز کلیک کنید.

کانال رسمی رکنا در تلگرام

صفحه رسمی رکنا در اینستاگرام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار