قیمت زولبیا و بامیه در شهرستان ورامین اعلام شد

حسن میرزایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش میزان مصرف زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: زولبیا و بامیه از جمله شیرینی هایی است که در ایام ماه مبارک رمضان با استقبال روزه داران مواجه می شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین افزود: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین بر روند تهیه زولبیا و بامیه در مراکز تهیه و توزیع این محصول نظارت دارند.

وی با اشاره به این نکته که باید زولبیا و بامیه از مراکز معتبر و مجاز خریداری شود، ادامه داد: شهروندان باید زولبیا و بامیه مورد نیاز خود را از مراکز معتبر و مجازی که تحت نظارت قرار دارند، خریداری کنند.

میرزایی با اشاره به قیمت انواع زولبیا و بامیه در شهرستان ورامین اضافه کرد: بر اساس تصمیم اتخاذ شده، زولبیا و بامیه درجه یک با قیمت ۱۰۰ هزار ریال در ورامین عرضه می شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین یادآور شد: زولبیا و بامیه درجه دو نیز با قیمت ۹۰هزار ریال به شهروندان ورامینی عرضه می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار