مادر شجاع دخترش را از دست مرد هوسباز نجات داد + عکس

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"، کریگ بونلو 30 ساله  روز سه شنبه در فلوریدای آمریکا نقشه آدم ربایی را در یک فروشگاه کشید بدون اینکه بداند چه عاقبتی خواهد داشت.


دختر 13 ساله ای که همراه با مادرش مشغول خرید بود توجه این مرد متجاوز را به خود جلب کرده بود و وی منتظر ماند تا موقعیتی مناسب به دست آورد و دختر نوجوان مقداری از مادرش دور بماند.


این مرد که به سمت دختر نوجوان رفته و سعی داشت کشان کشان او را با خود ببرد با  حمله مادر این دختر رو برو شد که با واکنش شدید به سمت او دویده و درگیر شد. این مرد در برابرمقاومت مادر شجاع خواست فرار کند که توسط مسئولان امنیتی دستگیر شد.


رکنا: مرد دختر ربا  با اقرار به اینکه می خواست به  دختر نوجوان  تجاوز کند بزودی به اتهام آدم ربایی و اذیت و آزار کودکان مورد محاکمه قرار خواهد گرفت.

110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار