لذت رانندگی در نیمه دوم سال با اس5 دنده ای یا اتومات + شرایط فروش

به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیوز"، شرکت کرمان خودرو بخشنامه فروش 2 نوع اتوماتیک و دستی خودروی جک سری S5 را برای فروش در خرداد ماه 95 اعلام کرد.

بر این اساس خودروی جک S5 با گیربکس دستی به قیمت 799 میلیون ریال در خرداد ماه به فروش خواهد رسید و خریداران می توانند مبلغ این خودرو را به صورت 2، 4 و 5 مرحله ای پرداخت کنند.

در مدل پرداخت 2 مرحله ای خریداران مبلغ 450 میلیون ریال را در زمان ثبت نام و مابقی مبلغ را در زمان دریافت دعوتنامه دریافت خودرو باید تسویه کنند.
ثبت نام کنندگان در طرح پرداخت 2 مرحله ای می توانند خودروی خود را در مهرماه 95 دریافت نمایند.

اما در صورتیکه شما خواهان پرداخت وجه خودروی خود در 4 مرحله هستید باید بدانید که وجه ثبت نام در این روش 150 میلیون ریال و پرداخت های دوم و سوم نیز به همین مبلغ و در تاریخ های 15 تیر ماه و 16 مرداد ماه 95 باید انجام شود.

مابقی هزینه خودرو همزمان با دریافت دعوت نامه دریافت خودرو واریز خواهد شد.

زمان تحویل خودرو در این مدل پرداختی نیز مهرماه 95 اعلام شده است.

کرمان موتوری ها برای راحتی خریداران یک طرح 5 مرحله ای نیز اعلام کرده اند که نحوه پرداخت در این مدل به شرح ذیل است:

یک پرداخت 150 میلیون ریالی در ابتدای ثبت نام و 3 پرداخت 100 میلیون ریالی در تاریخ های 15 تیرماه، 16 مرداد ماه و 16 شهریور ماه 95 و همچنین تسویه حساب در زمان صدور دعوت نامه تحویل خودرو پیشنهاد کرمان موتور برای خریداران خودرو جک S5 با گیربکس دستی است.

زمان تحویل خودروی شما در این مدل پرداخت در آبان ماه 95 تعیین شده است.

خودرو فوق در تمام مدل های فروش خود دارای 20 میلیون ریال تخفیف و سود مشارکت سالیانه 20 درصد و سود انصراف از خرید 18 درصدی است.
اما اگر شما از سواری با خودروهای دنده اتوماتیک لذت می برید باید عرض کنیم که شرکت کرمان موتور برای شما یک پیشنهاد ویژه دارد.

فروش خودروی جک اس5 با گیربکس اتوماتیک

مبلغ اعلام شده و البته قطعی برای این خودرو 895 میلیون ریال است اما شما این مبلغ را می توانید در 2 مرحله پرداخت کنید.

مبلغ پرداختی شما در هنگام ثبت نام 450 میلیون ریال خواهد بود و در مرحله دوم که همزمان با صدور دعوت نامه تحویل خودرو است شما مابقی قیمت خودرو را واریز خواهید کرد.

خریداران این مدل خودرو از تخفیف 23 میلیون ریالی و سود مشارکت 20 درصدی بهره مند خواهند شد اما اگر به هر دلیلی از خرید خود منصرف شدید، شرکت کرمان موتور 18 درصد سود سالیانه به شما پرداخت خواهد کرد.

بر اساس اعلام کرمان موتوری ها، خریداران این خودرو در مهر و آبان سال جاری می توانند از سواری با این خودروی اتوماتیک لذت ببرند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار