درگیری خونین در ساندویچی+ عکس

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"، در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی وبا حضور دو قاضی مستشار تشکیل شد ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند.

وی گفت: مهدی 21ساله متهم است یازدهم تیرماه 92 وقتی که 18سال داشت در درگیری با  سعید 19 ساله وی را با ضربه های چاقو کشت. بنیامین، وهاب و امید 20ساله که همگی با وثیقه سنگین آزاد هستند  نیز در این درگیری شرکت داشتند و متهم به معاونت در قتل هستند. اکنون با توجه به مدرک های موجود در پرونده براز عاملان جنایت اشد مجازات می خواهم.

سپس پدر و مادر قربانی در جایگاه ویژه ایستادند و برای عاملان قتل پسرشان حکم قصاص خواستند.

وقتی نوبت دفاع به مهدی رسید گفت: من و سعید بچه یک محل بودیم اما چند رو زقبل از این ماجرا سر موضوع کوچکی با هم درگیر شدیم و او سیلی به صورتم زد. وقتی ماجرا را با دوستانم در میان گذاشتم همگی سوارپژوی امید شدیم و در خیابان های شهرری دنبال سعید گشتیم تا اینکه او را در ساندویچی یافتیم.

وی ادامه داد: من و بنیامین در حالی که چاقو و قمه در دست داشتیم وارد ساندویچی شدیم . سعید به محض روبه روشدن با ما یکی از صندلی های ساندویچی را برداشت تا به سمت ما حمله کند. من او را هل دادم و در حالی که روی زمین افتاده و با پاهایش از خودش دفاع می کرد چند ضربه چاقو به پایش زدم. در آن درگیری بنیامین نیز قمه در دست داشت و نمی دانم ضربه ای به سعید زد یا نزد.

 وی درباره علت اینکه در بازجویی مقدماتی جنایت را به تنهایی گردن گرفته بود گفت: بعد از درگیری با سعید از دوستانم خواستم با چاقو مرا بزنند تا بعد از شکایت ادعا کنم سعید هم در درگیری مرا زده است. ولی یک روز بعد وقتی فهمیدم سعید در بیمارستان جان سپرده است چون غیر از یک مادر پیر کسی را در زندگی نداشتم  به خاطر دوستانم قتل را به تنهایی گردن گرفتم .اما در مدتی که در زندان هستم متوجه شدم هیچ کدام از دوستانم حتی به مادرم هم سر نزده اند به همین خاطر تصمیم گرفتم در جلسه امروز دادگاه حقیقت را بگویم.

سپس بنیامین روبه روی هیات قضایی ایستاد و گفت: قبول دارم در درگیری قمه در دست داشتم اما ضربه ای به مقتول نزدم.

 وهاب و امید نیز منکر معاونت در قتل و  شرکت  درگیری منجر به قتل شدند.

رکنا: بنابه این گزارش، در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار