رکود دامن تندر۹۰ را هم گرفت

به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیوز"، بعد از بررسی بازار خودرو 206 که هفته پیش به آن پرداختیم، امروز به سراغ دیگر خودرو پرطرفدار بازار یعنی تندر90 رفتیم و همان‌طور که انتظار داشتیم بازار این خودرو نیز در رکودی سنگین به سر می‌برد.

قریب به‌اتفاق فروشندگان این خودرو نمایندگی‌های فروش هستند و قیمت پیشنهادی آن‌ها حدود 28 میلیون و 500 هزار تومان است، قیمتی که قطعاً در صورت چانه زدن تا 28 میلیون تومان هم پایین خواهد آمد.


اما پارس تندر؛ در بازار این خودرو نیز بیشتر فروشندگان را نمایندگی‌ها تشکیل می‌دهند و قیمتی کمی بیش از 39 میلیون تومان را برای خودروهایشان اعلام می‌کنند درصورتی‌که این خودرو از سوی فروشندگان شخصی حدود 38 میلیون و 500 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.


در انتها نیز اگر به سراغ تندر90 اتوماتیک که قیمت‌گذاری آن از سوی شورای رقابت آزادشده است برویم، باقیمتی نزدیک به 50 میلیون تومان مواجه می‌شویم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار