گزارش زنده جام جهانی کشتی آزاد/ ایران 3 - هند صفر

تیم ملی کشتی آزاد ایران در دومین مصاف خود در رقابت‌های جام جهانی آمریکا به مصاف هند رفت.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های نخستین روز جام جهانی کشتی آزاد که در شهر لس آنجلس کشور آمریکا در حال برگزاری است، آزادکاران ایران مقابل هند صف‌آرایی کردند.

وزن 57 کیلوگرم:رضا اطری(به دلیل غیبت حریف با امتیاز ضربه فنی به برتری رسید) - آمیت کومار

در حالیکه قرار بود آمیت کومار دارنده مدال طلای آسیا در این مبارزه حاضر شود اما به دلیل مصدومیت از حضور بر روی تشک مبارزه خودداری کرد.

وزن 61 کیلوگرم:مسعود اسماعیل پور 4 - باجرانگ 2

مسعود اسماعیل‌پور دارنده مدال نقره و برنز جهان در اولین مصاف خود در این رقابت‌ها مقابل باجرانگ دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی و نفر پنجم جهان در پایان به برتری 4 بر 2 دست یافت تا ایران به دومین برد خود مقابل هند دست یابد.

وقت اول این مبارزه با نتیجه 2 بر صفر به سود اسماعیل‌پور به پایان رسید.در وقت دوم نیز اسماعیل‌پور 2 امتیاز گرفت و 2 امتیاز نیز به حریف داد تا در نهایت با حساب 4 بر 2 به برتری برسد.

وزن 65 کیلوگرم: سید احمد محمدی - آمیت کومار داهانکار

سید احمد محمدی دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان در این مبارزه در مدت زمان 4:51 ثانیه موفق شد 10 بر صفر به برتری برسد و سومین برد ایران را رقم بزند.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در نخستین مصاف خود در این رقابت‌ها مقابل آذربایجان به برتری 5 بر 3 دست یافت و در آخرین دیدار مرحله گروهی نیز از ساعت 23:30 دقیقه امشب به مصاف آمریکا خواهد رفت.

ادامه دارد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار