مستند سردار شهید حاج اسماعیل حیدری پخش می شود

به گزارش پارس نیوز،

 هر سحر مستند یکی از شهدای مدافع حرم پخش می‌شود. از اول ماه مبارک رمضان تا امروز مستند شهدای حرم رسول خلیلی، عبدالرشید رشوندی، محمد تقی ارغوانی، سردار تقوی پخش شده است. 

تا ساعتی دیگر، قرار است مستند شهید حاج اسماعیل حیدری در بخش «از تبار حبیب» پخش شود. در این مستند مهدیه پهلوانی گزارشگر با همسر و فرزند این شهید مدافع حرم گفتگو کرده است.
 
این مستند توسط زهرا قائدی و حسین معصومی تهیه شده است. 

این مدافعانی که مستندهای آنها از رادیو ایران پخش می شود، از کشورهای مختلف اسلامی همچون ایران، عراق و افغانستان هستند و گروه برنامه ساز «قرار بی قراران» به دیدار خانواده های آن شهدا می رود و ضمن اهدای لوح تقدیر رادیو ایران که سپاس کوچکی است از حماسه های این شهداء با خانواده های آنها به گفتگو می پردازد و این شهداء را به مخاطبان رادیو ایران معرفی می کند. 

ویژه برنامه «قرار بی قراران» از گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران هر سحر ساعت 2:30 تا 4:30 با کارشناس مجری گری محمد نصر آبادی ،تهیه کنندکی حسین معصومی و گویندگی مهدی طهماسبی از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار