در سال جاری 8 هزار مسکن شهری تحویل داده شد

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، جواد حق شناس معاون امور مسکن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاربه به تکمیل 15 هزار واحدی باقی مانده از سال های گذشته، گفت: 15 هزار واحد باقی مانده از سال‌های قبل هم تکمیل و ساخت 9 هزار واحد مسکونی در سال جاری آغاز می‌شود.
 
وی در ادامه افزود: غیر از مسکن مهر که ساخت آن در شهرهای زیر 25 هزار نفر بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است و 304 هزار واحد از مجموع 347 هزار واحد سهم بنیاد تا به حال تمام و تحویل شده است دیگر پروژه‌های بنیاد در مورد ساخت مسکن در شهرهای سراسر کشور از منابع داخلی بنیاد، تسهیلات بانکی و همچنین از طریق کمک‌های حساب 100 برای اقشار خاص تأمین اعتبار می‌شود.
 
معاون امور مسکن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص  افزود: روند برنامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال جاری برای ساخت مسکن، تکمیل 15 هزار و 700 واحد از پروژه‌هایی هستند که از سال 94 شروع شدند که ساخت و ساز آن واحدها در حال انجام است و پیشرفت خوبی نیز دارد.
 
حق‌شناس افزود: علاوه بر 15 هزار واحد باقی‌مانده از سال گذشته 8 هزار و 700 واحد مسکونی برنامه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال جاری است که برای آنها پروانه ساخت گرفته شده است و زمین نیز وجود دارد.

وی در پایان گفت: ساخت حدود 24 هزار واحد مسکونی به غیر از آمار مسکن مهر کارهایی هستند که بنیاد مسکن در دستور کار دارد. همچنین 8 هزار واحد مسکونی طبق برنامه سال جاری به متقاضیان تحویل می‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار