X بستن تبلیغات
5. Fixed

اجرای 36 پروژه عمرانی در روستاهای منطقه آزاد انزلی

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، به منظور بالابردن استانداردهای زندگی و افزایش امکانات زیرساخت های ضروری، این سازمان در 28 روستای منطقه اقدام به اجرای طرح های مختلفی در حوزه های عمرانی، فرهنگی،مذهبی، ورزشی، خدمات و امکانات عمومی می کند که از مجموع آنها ،7 پروژه در حوزه بهسازی محیط روستایی، 6 طرح در زمینه اماکن ورزشی، 16 پروژه در خصوص بهسازی معابر روستاهای منطقه، 4 مورد مرتبط با مکان های فرهنگی و مذهبی و 3 طرح نیز در حوزه ساماندهی رودخانه ها، اجرا خواهد شد.

در این گزارش آمده است: این سازمان زیرسازی و آسفالت معابر، ترمیم و بازسازی زمین های ورزشی، ساخت رختکن و اماکن ورزشی در حوزه عمران روستایی، ترمیم و بازسازی مساجد، احداث مدرسه، ساخت خانه عالم و ایجاد پارک های تفریحی را نیز امسال در دستور کار قرار داده و در عین حال تأسیس سرای فرهنگی مشتمل بر کتابخانه، سالن مطالعه و ... از دیگر بخش های فرهنگی زینت بخش مجموعه طرحهای عمران و توسعه روستایی این سازمان در سال جاری می باشد.

شایان ذکر است که این پروژه ها از محل بودجه سازمان منطقه آزاد انزلی در سطح روستاها به اجرا در می آید و نیاز سنجی، امکان سنجی، بررسی کارشناسی و اولویت بندی پروژه های عمرانی-توسعه ای هر روستا با همکاری شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای محدوده منطقه آزاد انزلی صورت گرفته و تا پایان سال مراحل ساخت تمامی آنها انجام و آماده بهره برداری می شوند.
 
گفتنی است در سال های گذشته این سازمان علاوه بر ساخت و بازسازی مساجد، تجهیز مدارس، اماکن ورزشی، ایجاد شبکه جمع آوری زباله، زیرسازی و آسفالت معابر نسبت به گاز رسانی، تجهیز خانه های بهداشت، احداث خانه عالم و کانون های فرهنگی و قرآنی و لایروبی نهرهای آبرسانی مزارع و شالیزارهای سطح منطقه نیز اقدامات متعددی انجام داده است.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار