دهن کجی به قانون و ضعف عملکرد پلیس ترافیک +عکس

دهن کجی به قانون و ضعف عملکرد پلیس ترافیک +عکس

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۲

برخی از کاسبان و شهروندان منطقه امیر آباد(حد فاصل بلوار تا تقاطع فاطمی) به حدی با خیال راحت پا بر روی حقوق شهروندی می گذارند که گویی پلیس ترافیک و سیستم مکانیزه متحرک ثبت تخلفات را به سخره گرفته اند.

دهن کجی به قانون و ضعف عملکرد پلیس ترافیک +عکس به گزارش جهان، برخی از کاسبان و شهروندان منطقه امیر آباد(حد فاصل بلوار تا تقاطع فاطمی) به حدی با خیال راحت پا بر روی حقوق شهروندی می گذارند که گویی پلیس ترافیک و سیستم مکانیزه متحرک ثبت تخلفات را به سخره گرفته اند.
به تصویر نگاه کنید تا متوجه شوید صدها راننده خودرو در تهران، همسو با راکبان موتورسیکلت اینگونه به قوانین راهنمایی دهن کجی می کنند!

این اتفاق دو دلیل عمده دارد :
۱- حقوق شهروندی برای بخش (زیاد یا کم؟؟؟) از مردم  اهمیتی ندارد و از این جهت دچار فقر شدید فرهنگ احترام به حقوق شهروندان هستیم.

۲-شعار، تبلیغات و خطوط قرمز پلیس راهنمایی و رانندگی، بهیچ وجهی بازدارنده نیست و این چنین هنجار شکنان به پلیس و قوانینش دهن کجی می کنند!

منبع:پارسینه

کد مطلب: 496988

Share/Save/Bookmark

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار