فردا هم کسی پرسپولیسی می شود؟

حسین هدایتى چهره نزدیک به مدیران پرسپولیس در دوره هاى مختلف لیگ در فصول گذشته، بار دیگر با حضور به موقعش اینبار در مقطع نقل و انتقالات موازنه قدرت را به سود سرخپوشان تغییر داده است.

ورزش سه: حسین هدایتى چهره نزدیک به مدیران پرسپولیس در دوره هاى مختلف لیگ در فصول گذشته، بار دیگر با حضور به موقعش اینبار در مقطع نقل و انتقالات موازنه  قدرت را به سود سرخپوشان تغییر داده است.

حسین هدایتى که روز گذشته در پاسخ به کامنت یک هوادار اعلام کرده بود یک بازیکن خوب به این تیم اضافه مى شود، پیش بینى اش درست از آب در آمد و وحید امیرى با این تیم قراردادش را ثبت کرد. او  ساعاتى قبل دوباره وعده داده اتفاقات دیگرى در راه است و به نظر مى رسد فردا نیز این تیم با بازیکنى قراردادش را ثبت کند.  اینکه بازیکن مدنظر هدایتى چه کسى است هنوز مشخص نیست اما  به نظر مى رسد با قدرت خریدى که این مرد ثروتمند هوادار پرسپولیس نصیب سرخ ها کرده،  آنها نگرانى خاصى بابت جذب ستارگان نداشته باشند.

هدایتى که پیش از این بخشى از قرارداد برانکو ایوانکوویچ را به گردن گرفته بود و در حضور او نقش پررنگى داشت امروز مورد انتقاد حمید درخشان، سرمربى سابق قرمزها واقع شده بود که او  را بدهکار به خود مى داند. این در حالیست که اگرچه باشگاه پرسپولیس تعهد حمید درخشان را پاسخ دهد اما  موضوع مهمتر استخدام بازیکنان مورد نیاز براى حضور قدرتمند در فصل آینده لیگ قهرمانان و برتر است. هدایتى که از صحبت هاى درخشان رنجیده، انتظار دارد  این حرکت او به قصد کمک به پرسپولیس انجام مى شود با نگاه مثبت رسانه ها و پیشکسوتان این تیم همراه شود و  تسرى پیدا کند چرا که استقلال با وجود فردى مثل او مى توانست شرایط بهترى پیدا کند.
انتخاب هیات مدیره جدید براى استقلال نیز طى روزهاى آینده به همین منظور است تا افرادى با مختصات هدایتى در این تیم نیز حضور یابند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار