راننده سرباز جوان را زیر گرفت و فرار کرد

پلیس در تعقیب راننده‌ای است که بعد از تصادف مرگبار با سربازی جوان از صحنه گریخته است.

همشهری آنلاین: پلیس در تعقیب راننده‌ای است که بعد از تصادف مرگبار با سربازی جوان از صحنه گریخته است.

اين حادثه بامداد شانزدهم خردادماه در نزديكي سه راه تهرانپارس اتفاق افتاد. ماجرا از اين قرار بود كه سربازي به نام علي سليمي كه از شهرستان به تهران آمده بود تا به پادگان برود در كنار خيابان منتظر تاكسي بود كه ناگهان يك پژو پرشياي خاكستري رنگ با وي تصادف كرد.

سرباز جوان نقش زمين و دچار خونريزي شديدي شد اما راننده پرشيا بي‌توجه به شرايط وي از صحنه تصادف گريخت. با اينكه علي شرايط وخيمي داشت اما هنوز نفس مي‌كشيد و ساعتي بعد به بيمارستان منتقل شد اما به‌دليل خونريزي شديد و انتقال ديرهنگام به بيمارستان جانش را از دست داده بود.

فوت سرباز جوان در شرايطي بود كه اعضاي خانواده‌اش از سرنوشت وي اطلاعي نداشتند. چند روز بعد وقتي خبري از او نشد آنها براي يافتن وي راهي تهران شدند و سرانجام پس از مشاهده اجساد سردخانه پزشكي قانوني توانستند وي را شناسايي كنند. هم‌اكنون پليس با اطلاعاتي كه از صحنه تصادف به‌دست آمده در تعقيب راننده فراري است و تحقيقات در اين‌باره ادامه دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار