تحریف شخصیت امام (ره) از سوی بی‌بی‌سی برای نفوذ آمریکا به ایران

حسین شیخ‌الاسلام کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، درخصوص  سندسازی اخیر بی‌بی‌سی علیه شخصیت امام خمینی (ره) اظهار داشت: آمریکا و تمدن غرب بزرگترین ضربه تاریخ را از مواضع حضرت امام خورده‌اند و زنده بودن این مواضع برای آنها گران می‌شود.

کارشناس مسائل بین‌الملل افزود: آبروی آمریکا در ستیز با اندیشه‌های حضرت امام (ره) رفته و آنها درصدد ترمیم این وجهه خود هستند.

شیخ الاسلام ادامه داد: آمریکایی‌ها به ما نیاز دارند و به دنبال ایجاد راه و منفذی برای ورود دوباره به ایران هستند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها در شرایط کنونی به دلیل دعواهای جناحی و مشکلات منطقه‌ای در مقابل خط مقامت بسیار ضعیفند، گفت: رهبر انقلاب دست غرب را برملا کرده و آنها می‌خواهند از طرق مختلفی چون تحریف شخصیت حضرت امام (ره) ضمن رهایی از این شکست منطقه‌ای، فرصتی برای نفوذ در ایران ایجاد کنند.

شیخ‌الاسلام در پایان با اشاره به بی‌اعتباری سندسازی آمریکایی‌ها و رسانه دولتی انگلیس علیه امام(ره) گفت: تحلیلگران غربی هم می‌گویند این سندسازی بی‌بی‌سی کشک است و وجاهت و سندیتی ندارد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/61MSAF

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار