توصیه های مارکوس رول به بدنسازان مبتدی -آکا

1395/03/22

آموزش بدنسازی ، بدنسازی ،سایت ورزشآموزش بدنسازی و پرورش اندام

آکاایران: توصیه های مارکوس رول به بدنسازان مبتدی
۱- از افراد حرفه ای کپی برداری نکنید

,توصیه های مارکوس رول به بدنسازان مبتدی,مارکوس رول,بدنسازان مبتدی,[categoriy]

توصیه های مارکوس رول به بدنسازان مبتدی -آکاتوصیه های مارکوس رول به بدنسازان مبتدی,مارکوس رول,بدنسازان مبتدی,,توصیه بدنسازان حرفه ای

آکاایران: توصیه های مارکوس رول به بدنسازان مبتدی

به گزارش آکاایران: لازم است دریابید که چه شیوه تمرینی برای شما بهترین نتایج را داشته و بیشترین تناسب را با بدن ذهنیت و شیوه زندگی تان دارد این به سالها تجربه نیاز دارد از برنامه افراد حرفه ای تنها بعنوان نمونه و تعیین ساختار کلی برنامه هایتان استفاده کنید.

۲- تمرین را ساده حفظ کنید
هم در تمرین و هم در تغذیه خود به اصول پایبند باشید تا حد ممکن از وزنه های آزاد استفاده کنید در مرحله ای که شما هستید نیازی به دستگاه یا سیمکش وجود ندارد برای ارزیابی تغییرات خود بیش از ترازو به آینه متکی باشید برای اینکه متوجه شوید آیا تغذیه شما در مسیر درستی است و آیا عضلات تان در تناسب با هم در حال رشد است یا اینکه باید تنظیماتی اعمال کنید .
۳- برای هر بخش بدن با سه یا چهار حرکت پایه شروع کنید
برای هر حرکت چهار یا پنج ست اجرا کنید و در هر ست ۸ تا ۱۲ تکرار و بطور مداوم سعی کنید وزنه های کاربردی و استقامت خود را افزایش دهید از آن نقطه می توانید تشخیص دهید که چقدر سخت تمرین می کنید و چه چیزهای را باید تغییر دهید .
۴- هر بخش از بدن را یک بار در هفته تمرین دهید
۵- هر بار که تکراری را اجرا می کنید نیازی به داد و فریاد نیست !
این کار تنها باعث می شود دیگران تصور کنند شما افراد سبک مغز و نادانی هستید در واقع مطمئنا آنقدر ها قوی نیستید و آنقدر فشار بر شما وارد نمی شود که بخواهید اینهمه سر و صدا و انرژی شما را هدر می دهد بجای آن روی اعمال حداکثر تلاش در تمرین تمرکز کنید و مطمئن باشید که قدرت بیشتری خواهید داشت .
۶- تغذیه هوشمندانه ای داشته باشید .
۷- از سیگار و الکل رهیز کنید .
۸- از مصرف مواد مخد و اعمال احمقانه خودداری کنید .
به یاد داشته باشید که شما یک بدنسازید و وظیفه دارید چهره مثبتی از بدنسازی ارائه کنید .

آموزش بدنسازی و پرورش اندام -

 مطالب مرتبط

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار