خالکوبی فوتبالیست معروف همه را شوکه کرد (عکس) -آکا

,[categoriy]

خالکوبی فوتبالیست معروف همه را شوکه کرد (عکس) -آکاخالکوبی فوتبالیست معروف همه را شوکه کرد (عکس) -آکا

آکاایران: خالکوبی فوتبالیست معروف همه را شوکه کرد (عکس)

آکاایران: به گزارش آکا ایران محسن بنگر فارغ از هیاهوی فصل نقل و انتقالات در کنار خانواده در حال استراحت می باشد و این در حالی است که قرارداد او با پرسپولیس به اتمام رسیده است و پیشنهاد تراکتورسازی و خونه به خونه را نیز برای فصل بعد در دست دارد

به گزارش آکاایران: هرچند برای او تمدید قرارداد با پرسپولیس در اولویت قرار دارد.در این میان سلفی از دریا دختر محسن بنگر به دستمان رسیده است که تتوهای جدید محسن در آن جلب توجه می کند و کاملا مشهود است. از قرار کاپیتان پرسپولیس از تعطیلات فوتبال استفاده کرده است

,[categoriy]

و روی بازوی دست چپ خود تصویر یکی از پادشاهان هخامنشی و کمی پایین تر و روی ساعد همان دست نیز یکی از نقش برجسته های تخت جمشید را تتو کرده است.محسن بنگر (زاده ۱۵ تیر ۱۳۵۸ در نور)، بازیکن فعلی پرسپولیس تهران[۱] می باشد.

بنگر سابقهٔ بازی در تیم های نساجی مازندران، شموشک نوشهر و سپاهان اصفهان را دارد.فدراسیون فوتبال آسیا محسن بنگر و علی کریمی از ایران به همراه ۳ بازیکن از کشورهای چین و کره جنوبی و استرالیا را نامزد دریافت جایزه بازیکن سال آسیا معرفی کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار