مل گیبسون ادامه فیلم جنجالی مصائب مسیح را می‌سازد

فیلم جنجالی مصائب مسیح (The Passion of the Christ) در سال ۲۰۰۴ میلادی توسط مل گیبسون ساخته و اکران شد، حال وی در نظر دارد ادامه‌ این فیلم را نیز بسازد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

مل گیبسون در نظر دارد ادامه فیلم مصائب مسیح را بسازد که در این فیلم قرار است داستان رستاخیز مسیح روایت شود. رندال والاس فیلمنامه نویس فیلم شجاع‌دل (Braveheart)، در گفتگو با خبرنگار هالیوود ریپورتر، تایید کرد که کار نوشتن فیلمنامه مصائب مسیح آغاز شده است، او اضافه کرد دیگر نمی‌شود این پروژه را مخفی کرد.

والاس در ادامه می‌گوید که او و گیبسون به طور جدی درباره ساخت فیلم مصائب مسیح، در زمان کار برروی فیلم مشترک وی با گیبسون به‌نام Hacksaw Ridge، بحث کرده‌اند. این فیلم که اتفاقات آن در جنگ جهانی دوم رخ خواهد داد، در ماه نوامبر امسال اکران خواهد شد. ,والاس در ادامه می‌گوید:

مصائب شروع ماجرا است و هنوز داستان‌های زیادی برای گفتن وجود دارد. جامعه انجیلی، مصائب مسیح را بزرگ‌ترین فیلم خارج از سیستم هالیوود می‌داند و دائم به ما می‌گفتند که یک دنباله حتی می‌تواند بزرگ‌تر از فیلم اول باشد.

این فیلم در مراحل ابتدایی نوشتن فیلمنامه به سر‌می‌برد و هنوز هیچ استودیو و سرمایه‌گذار مالی این پروژه ندارد. والاس می‌گوید:

هنوز خیلی زود است درمورد پول صحبت کنیم. این یک پروژه عظیم و مذهبی است.

تاکنون خود گیبسون در رابطه با ساخت ادامه فیلم مصائب مسیح صحبتی نکرده است.

منبع: IGN

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار