X بستن تبلیغات
5. Fixed

E3 2016| تریلر معرفی بازی موسیقی Harmonix Music VR

تاکنون بازی های بسیاری در سبک موسیقی منتشر شده اند که در تمامی آن ها شما می توانید با استفاده از پلتفرم های مختلف آهنگ های بسیاری که درون بازی وجود دارد را بنوازید.

هم اکنون تریلری جدید از ویژگی های یک بازی جدید در همین سبک با نام Harmonix Music VR منتشر شده که بسیار جالب و دارای قابلیت های جدیدی می باشد. مهم ترین ویژگی این بازی قابلیت پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی VR است که با استفاده از آن بدون شک تجربه ی بازی و گوش دادن به موسیقی های آن لذت بخش تر خواهد رود.

در این بازی شما می توانید وارد محیطی با نام The Easel شده و سعی کنید درون آن را مطابق با نظر و سلیقه های خود و با استفاده از آیتم های مختلف سفارشی سازی کنید تا بیشتر از محیط های درون بازی لذت ببرید.

در نهایت Harmonix Music VR دارای یک مود جدید است که در آن می توانید به همراه شخصیت های فانتزی درون بای حرکات رقص مختلفی را انجام داد که بسیار جالب و دوست داشتنی می باشد.

در تریلر جدید این بازی می توانید تمام این قابلیت های ویژه را مشاهده کنید :

بازی Harmonix Music VR برای انتشار در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ برای کنسول PlayStation VR برنامه ریزی شده و در رویداد E3 2016 نیز اطلاعات بیشتری از ویژگی های جدید و منحصر به فرد آن به اشتراک گذاشته می شود.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار