آخرین وضعیت نقل وانتقالات پرسپولیس / مذاکره با 3 ستاره بزرگ دیگر ادامه دارد

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در فصل نقل و انتقالات تابستانی عملکرد خوبی تا به اینجای کار داشته است و با نفراتی چون علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، ساسان انصاری و به تازگی وحید امیری به توافق رسیده است. این یعنی سرخپوشان تهرانی فقط دو سهمیه دیگر برای جذب بازیکن لیگ برتری خواهندداشت.

در  حال حاضر مسوولان پرسپولیس در حال مذاکره با کاوه رضایی، مهدی ترابی و مهردادمحمدی هستند. از این سه نفر دو بازیکن می توانند به پرسپولیس بپیوندند. کاوه رضایی بازیکن آزاد است اما از خارج از ایران پیشنهاد دارد و استقلال هم به جذب او بی تمایل نیست. مهدی ترابی با سایپا قرارداد دارد و نارنجی پوشان برای دادن رضایتنامه او مبلغی حدود یک و نیم میلیارد تومان درخواست کرده اند. اما مهرداد محمدی کمی نزدیک تر به پرسپولیس به نظر می رسد. باشگاه راه آهن و پرسپولیس برای انتقال این بازیکن به توافقات اولیه رسیده اند اما هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.

باید دید در پایان چند نفر از این سه بازیکن سرخپوش می شوند.

116

کاپ

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار