ماجرای قتل هولناک 11 عضو یک خانواده

بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که این افراد با پای پیاده به محل سکونت اعضای این خانواده حمله ور شده و پس از اقدام به تیراندازی از محل گریخته‌اند.

قتل هولناک اعضای خانواده 

پلیس مکزیک اعلام کرد: چند مرد مسلح ۱۱ عضو یک خانواده را در یکی از روستاهای دورافتاده و کوهستانی این کشور به قتل رساندند.

طبق اعلام پلیس مکزیک این افراد مسلح پس از ورود به این منطقه روستایی اقدام به تیراندازی کرده و ۱۱ عضو یک خانواده از جمله دو کودک را از پای درآوردند.

پلیس مکزیک همچنین با بیان اینکه در میان کشته شدگان پنج زن نیز بوده‌اند، اعلام کردند: انگیزه این جنایت فجیع در حال بررسی است. همچنین دو نفر دیگر به شدت مجروح شده و در بیمارستان تحت مداوا قرار دارند.

بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که این افراد با پای پیاده به محل سکونت اعضای این خانواده حمله ور شده و پس از اقدام به تیراندازی از محل گریخته‌اند.

یکی از مقامات ارشد دولت مکزیک که نامی از خود منتشر نکرده است، گفت: این حادثه داخل یک ساختمان مسکونی رخ داده است. هر چند گزارش برخی رسانه‌ها حاکی از آن است که اجساد قربانیان در چند خانه مختلف پیدا شده است.

به گزارش روزنامه گاردین، هنوز مشخص نیست این جنایت مربوط به سازمان‌های تبهکارانه یا درگیری خانوادگی بوده است.

ایسنا

اخبار مرتبط:

راز قتل هولناک 4 نفر اعضای خانواده ای در همدان فاش شد

قتل عام وحشیانه خانواده 5 نفره در سیستان و بلوچستان

قتل عام هولناک یک خانواده در اندیمشک + جزئیات

راز قتل هولناک زن مدیر در میدان انقلاب بر ملا شد + تصاویر

جزییات هولناک قتل عام خانواده کارمند بانک

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار