تریلری از محتوای جدید LEGO Dimensions منتشر شد|E3 2016

بازی سبک لگو و پرطرفدار LEGO Dimensions در سپتامبر سال گذشته عرضه شد و توانست مورد علاقه ی افراد بسیاری قرار بگیرد. هم اکنون قرار است شخصیت های بیشتر و محتوای جدیدی با داستانی جالب به بازی اضافه شود که هم اکنون تریلری از آن برای E3 2016 به اشتراک گذاشته شده است.

کمپانی برادران وارنر نیز همانند توسعه دهندگان دیگر در این رویداد بزرگ حضور پیدا کرده و قرار است جزئیات بیشتری در رابطه با این محتویات جدید و شخصیت های مبارز و قدرتمند LEGO Dimensions در اختیار کاربران قرار دهند.

هم اکنون در این تریلر جدید این شخصیت های اضافه شده به بازی نمایش داده شده و برخی از قابلیت های منحصر به فرد آن ها نیز قابل مشاهده می باشد.

علاوه بر آن سلاح ها و محیط های درون بازی به همراه بتمن و دیگر مبارزان اصلی درون LEGO Dimensions نیز در این ویدئو نمایش داده می شود.

در ادامه شما را به تماشای آن دعوت می کنیم :

البته هنوز اطلاعات زیادی از این محتویات جدید به اشتراک گذاشته نشده اما می دانیم که ماجراهای جدید به بازی LEGO Dimensions اضافه کرده و این بار هم مبارزان باید با دشمنان بسیاری مبارزه کنند.

با این حال منتظریم تا اطلاعات دقیق تری از این شخصیت ها و داستان های جدید در E3 2016 به اشتراک گذاشته شود.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار