‫دستگیری 20 متخلف حاصل طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در" داراب"

رکنا: فرمانده اتظامی شهرستان داراب استان از دستگیری 20 متهم تحت تعقیب و سارق سابقه دار با اجرای مرحله دیگری از طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "فرج رستمی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان گرد: مرحله دیگری از طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف دستگیری سارقان سابقه دار و متهمان تحت تعقیب، توسط ماموران انتظامی شهرستان داراب، در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در راستای این طرح  ضمن هماهنگی با مراجع قضایی ماموران، درچند عملیات پلیسی منسجم 15 متهم تحت تعقیب و 5 سارق اماکن خصوصی  دستگیر  که در بازرسی از مخفیگاه سارقان  تعدادی لوازم و اقلام  سرقتی از جمله گوشی موبایل و پمپ آب  کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان داراب با اشاره به ارجاع پرونده متهمان به مرجع قضائی گفت: شهروندان ضمن توجه به هشدارهای پیشگیرانه پلیس، می توانند از طریق ارتباط با تلفن 110 و 197 نسبت به افزایش تعامل با پلیس و گسترش مشارکت خود در حوزه نظم و امنیت اجتماعی اقدام کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار