منطقه معدن سنگان، عسلویه دوم است

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاحیه شرکت معادن سنگ آهن احیای سپاهان واقع در شهرستان خواف با اشاره به گزارشات وارده به وزارتخانه اظهار داشت: متاسفانه بعضی از دستگاه های محلی فراموش می کنند که بعضی تقاضا مخل و مانع پیشرفت کار می شود.

وی با بیان اینکه اگر به دنبال پیشرفت در منطقه هستید، باید فضا را آرام نگه دارید تا زمینه های لازم جهت ورود سرمایه ایجاد شود، افزود: در چند سال اخیر با توجه به کاهش قیمت فولاد در جهان بیشتر شرکت های سنگ آهن مانند سنگ آهن احیای سپاهان به ورشکستگی رسیده، اما با پیگیری های انجام شده از طرف وزارتخانه این منطقه تا به حال فعال مانده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه منطقه معدن سنگ سنگان، عسلویه دوم است، ادامه داد: اگر مسئولان محلی به دنبال تبدیل آن به یک قطب در منطقه هستند، برای راه افتادن چرخ تولید در منطقه کمک کنند.

نعمت زاده در پایان با اشاره به نبود آب و برق در منطقه اظهار کرد: با پیگیری های ا نجام شده و با هماهنگی وزارت نیرو تمام تلاش خود را جهت رساندن امکانات به منطقه به کار می بریم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار