شناسایی و جذب دانش‌آموزان نخبه تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر

به گزارش خبرنگار مهر، احمد لطفی ظهر شنبه در برنامه‌ریزی طرح اوقات فراغت دانش‌آموزان نیازمند استان بوشهر اظهار داشت: کمیته امداد از همه ظرفیت‌های برای ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف استفاده می‌کند و در این بین خدمات مطلوبی به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

وی با اشاره به ایجاد و راه‌اندازی چهار مجتمع آموزشی ویژه مددجویان کمیته امداد در استان بوشهر خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان نخبه تحت پوشش کمیته امداد شناسایی و جذب این مجتمع‌ها می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به اینکه دانش‌آموزان روستایی و مناطق محروم در اولویت حضور در این مجتمع‌ها قرار دارند، بیان کرد: ۲۲۰ دانش آموز مددجو برای ادامه تحصیل در این مجتمع ها پذیرش می‌شوند.

وی همچنین از اعزام دانش‌آموزان مددجو به اردوهای تفریحی و آموزشی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی خبر داد و اضافه کرد: تقویت بنیه تحصیلی دانش آموزان مددجو و همچنین جذب نخبگان این قشر از مهم‌ترین اهداف اجرای این برنامه است.

لطفی از اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری، آموزشی، قرآنی و ورزشی برای دانش‌آموزان خبر داد و افزود: مجتمع‌های شبانه‌روزی در شهرستان‌های بوشهر، گناوه دشتی و دشتستان ایجاد شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار