رشته‌های دانشگاه آزاد خورموج افزایش یافت

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا چمکوری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران از نهایی شدن دو رشته ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج خبر داد و اظهار داشت: شش رشته این واحد دانشگاهی مورد تصویب نهایی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت.

وی افزود: از این تعداد دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد، دو رشته در مقطع کارشناسی پیوسته و دو رشته نیز در مقطع کاردانی به رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج افزوده شد.

چمکوری با اشاره به اینکه دو رشته کارشناسی ارشد شامل مهندسی برق قدرت و مهندسی عمران سازه است، تصریح کرد: دو رشته پیوسته مهندسی عمران و رشته حقوق نیز مورد تصویب نهایی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج اضافه کرد: در مقطع کاردانی دو رشته صنایع شیمیایی و ساختمان از دیگر رشته‌های مصوب شده به این واحد است.

چمکوری با بیان اینکه در حال حاضر این واحد در ۳۸ رشته با بیش از هزار و ۲۰۰ دانشجو فعالیت می‌کند، یادآور شد: زیرساخت‌های لازم برای احداث و کشت محصولات گلخانه‌ای در این واحد مهیا شده و آماده احداث است.

وی اضافه کرد: یکی از اهداف دانشگاه آزاد اسلامی خودکفایی در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است و راه‌اندازی گلخانه در این واحد دانشگاهی در انتظار تصویب هیأت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر است.

چمکوری خاطرنشان کرد: طرح توجیهی راه‌اندازی گلخانه برای کشت محصولات کشاورزی آماده و به هیأت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر ارسال‌ شده و منتظر تأیید کمیسیون دائمی هیأت امنا است.

وی یادآور شد: ایجاد کشت گلخانه‌ای نقش مهمی در اقتصاد و مدیریت بهینه منابع آب و کمک به هزینه‌های دانشگاه است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار