کاهش ۴۰ درصدی سرقت در شهرستان بدره

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس ایلام، سرهنگ محمد محمدی اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۰ طرح و عملیات پلیسی به صورت هفتگی و ماهیانه برای مقابله و برخورد با سارقان در سطح شهرستان بدره انجام گرفته است.

وی ادامه داد: با راه اندازی قرارگاه جهادی مقابله با سرقت و استمرار اقدامات این قرارگاه در سال ۹۵ فعالیت گشت‌های پلیس و کنترل سارقان سابقه دار نیز تشدید شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بدره تصریح کرد: در کنار اقدامات عملیاتی پلیس و برخورد با سارقان، فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی در حوزه پیشگیری از جرم سرقت در سطح شهرستان انجام گرفته که نتایح قابل توجهی نیز به همراه داشته است.

وی کاهش ۴۰ درصدی وقوع سرقت را از نتایج اقدامات عملیاتی و آموزشی پلیس بدره در این زمینه عنوان کرد و گفت: با وجود اینکه سرقت‌های انجام شده در سطح شهرستان عمدتاً خرد و از بار ریالی ناچیزی برخوردار است ولی همین تعداد کم نیز می‌تواند در احساس امنیت شهرستان تأثیر گزار باشد.

سرهنگ محمدی گفت: پلیس مصمم است با تمام توان و تجهیزات برای مقابله با سرقت و دستگیری سارقان گام بردارد ولی برای رسیدن به این هدف نیازمند توجه خانوادها به مقوله پیشگیری هستیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار