تجهيز خودروهای ناجا به دوربين پلاک‌خوان

تجهيز خودروهای ناجا به دوربين پلاک‌خوان

تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۸

معاون مبارزه با سرقت پليس آگاهی ناجا از تجهيز خودروهای گشتی پليس آگاهی استان های سراسر کشور به دوربين های پلاک خوان برای کشف خودروهای مسروقه خبر داد.

به گزارش جهان به نقل از مهر، معاون مبارزه با سرقت پليس آگاهی ناجا از تجهيز خودروهای گشتی پليس آگاهی استان های سراسر کشور به دوربين های پلاک خوان برای کشف خودروهای مسروقه خبر داد.

پلیس سرهنگ رضا موذن در تشریح این خبر گفت: پلیس آگاهی در راستای بهره‌گیریاز تكنولوژی روز دنیا و سامانه های مكانیزه برای کشف جرم برنامه هایی در دست اقدام دارد.

وی افزود: طرح تجهیز خودروهای گشتی پلیس آگاهی استان ها به دوربین های پلاک خوان برای کشف خودروهای مسروقه در دستور کار پلیس آگاهی ناجا است.

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا ادامه داد: بدین منظور با استفاده از توانایی شرکت های دانش بنیان و داخلی کشور سال گذشته هفت دستگاه از این دوربین ها را بر روی خودروهای پلیس آگاهی استان های تهران بزرگ، البرز، اصفهان، فارس و خراسان رضوی نصب شد.

سرهنگ موذن اشاره کرد: مقرر است سال جاری نیز ۱۰ دستگاه دیگر از این نوع تجهیزات خریداری شود.

وی گفت: از مزایای اجرای این طرح و تزریق تجهیزات، افزایش سرعت عمل ماموران در بررسی اصالت خودروها است.
 

کد مطلب: 496885

Share/Save/Bookmark

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار