E3 2016| تریلر جدید از بازی Styx: Master of Shadows منتشر شد

استودیو Cyanide هم اکنون در حال توسعه ی بازی جدید Styx: Master of Shadows می باشد و تازگی نیز یک تریلر برای معرفی آن در E3 2016 به اشتراک گذاشته شده است.

در این ویدئو شاهد شخصیتهای مختلف درون بازی و سبک اصلی آن می باشیم که در واقع شهر دزد ها را نشان می دهد که در راس آن دزدی توانا و سریع قرار دارد.

این تریلر بخش هایی از داستان اصلی بازی را نمایش داده و به نظر می رسد پیشنهاد دزدی از مکانی به شخصیت اصلی بازی داده می شود که قبول آن دردسری بزرگ برایش درست می کند.

سپس زمانی که او را به درون مکانی عجیب و غریب می اندازند با کلی موجودات عظیم الجثه و قدرتمند رو به رو می شود که باید با آن ها مبارزه کند, اما این همه ی ماجرا نیست.

این ویدئو هم چنین دیگر شخصیت ها, داستان, ویدئو ها و سلاح های مختلف درون بازی را نیز نمایش می دهد که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید :

بازی جدید Styx: Master of Shadows برای انتشار در سشال ۲۰۱۶ برای پلتفرم های Microsoft Windows, PlayStation 4 و Xbox One  برنامه ریزی شده است و تاریخ انتشار دقیقی هنوز برای آن مشخص نشده است. این بازی به صورت تک نفره انجام شده و به یقین پس از برگزاری رویداد E3 2016 اطلاعات دقیق تری از قابلیت ها و تاریخ عرضه ی آن به اشتراک گذاشته می شود.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار