X بستن تبلیغات
5. Fixed

توانمند سازی زنان سرپرست خانوار در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد قیصربیگی ظهر شنبه در نشست بررسی برنامه جامع کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی استان در محل اداره کل بهزیستی ایلام اظهار داشت: توانمند سازی زنان سرپرست خانوار  در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است و در این زمینه حمایت های لازم از زنان سرپرست خانوار مددجو انجام خواهد شد.

وی به انعقاد تفاهم نامه بین بهزیستی کشور و استانداری ایلام در سال گذشته اشاره کرد و گفت: مفاد این تفاهم نامه پیرامون کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی است که در این زمینه ضمن حمایت مالی استانداری از مشارکت امور اجتماعی استانداری و دانشگاه ایلام نیز استفاده خواهد شد.

قیصرییگی عنوان کرد: از طرفی فضای حاکمیتی استان نیز مناسب و بستر مطلوبی برای استفاده از ظرفیت دستگاه های مختلف در برنامه های کاهش و مقابله با آسیب های اجتماعی است.

مدیر کل بهزیستی ایلام گفت: پیوست اجتماعی برنامه ششم توسعه قوی است و به موضوع آسیب های اجتماعی گسترده و ویژه توجه شده که فرصت مناسبی برای برنامه ریزی در این حوزه است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار