X بستن تبلیغات
5. Fixed

عصبانیت هواداران استقلال با سرخ پوش شدن امیری به اوج رسید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، درست پس از جذب بختیار رحمانی توسط استقلال بود که محمود گودرزی وزیر ورزش، مسئولان استقلال را به صورت غیر مستقیم مورد انتقاد قرار داد و از پرداخت قیمت‌های بالا به بازیکنان این تیم گلایه کرد. بعد از صحبت‌های وزیر،کار به آنجا رسید که بحث جابه جایی بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال هم مطرح شد. با انتقادهای تند وزیر خیلی‌ها حتی کار حضور منصور قنبرزاده به جای افشارزاده در استقلال را تمام شده دانستند. البته آن تغییرات با مقاومت منصوریان و برخی هواداران استقلال عملا بایکوت باقی ماند اما روند استقلال را در جذب بازیکنان جدید کاملا متوقف کرد.

استقلال که تا قبل از صحبتهای گودرزی خوب بازیکن گرفته بود، در اثر شوک تغییرات و بی ثباتی و البته تحت تاثیر انتقادهای تند وزیر ورزش  نسبت به خریدهای سنگین، پس از آن کاملا متوقف شد و به خرید علی قربانی و میلاد زکی پور بسنده کرد.

این اتفاق هواداران استقلال را در فضای مجازی عصبی کرد که این عصبانیت پس از جذب وحید امیری توسط پرسپولیس به اوج رسید. در واقع هواداران استقلال نسبت به افشارزاده هم انتقاد دارند که چرا پس از حرف‌های وزیر عقب نشینی کرد و گوی و میدان را به پرسپولیس سپرد.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس همچنان به روند جذب بازیکنان جدید خود ادامه می‌دهد و پس از علیرضا بیرانوند و ساسان انصاری، بازیکنانی مثل علوان زاده، جلال حسینی و وحید امیری را جذب کرده است.

مهر

116

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار