23 نفر در پارتی شبانه کرمان دستگیر شدند

دادخدا سالاری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با موضوع روزه خواری و مجازات های آن اظهار داشت: روزه جزو واجبات است و ترک آن به عنوان حرام به شمار می رود و روزه خواری در ملاءعام نیز جرم محسوب می شود.

وی بیان داشت: روزه خواری جزو جرایم مشهود است و نیروی انتظامی می تواند وارد عمل شود و با روزه خواران برخورد لازم را انجام دهد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان ادامه داد: ارزش های دینی و اسلامی باید در ماه مبارک رمضان مورد توجه قرار گیرد و نیروها در معابر عمومی، مغازه ها، خیابان و بازار حضور دارند و اگر افراد هنجارشک و روزه خوار را مشاهده کنند برخورد قانونی با آنها صورت می گیرد.

سالاری اضافه کرد: 72 دستگاه خودرو طی 24 ساعت به علت ایجاد آلودگی و یا ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم توقیف شده اند.

وی افزود: وقتی خودروها به سطح خیابان می آیند، دیگر بحث حریم شخصی مطرح نیست و جنبه عمومی دارد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان با تاکید بر اینکه باید حریم خانواده ها رعایت شود، ابراز داشت: پدیده نوظهور و بدهنجار پارتی های مختلط را در کرمان داریم و اخیرا دستگیری 23 نفر را در این زمینه داشته ایم که حرمت ماه مبارک رمضان را نداشته اند و شرب خمر داشته اند.

این مقام قضایی تصریح کرد: ارتقای امنیت عمومی در دستور کار قرار دارد و با ایجاد مزاحمت برای نوامیس، آلودگی صوتی و برهم زدن نظم عمومی برخورد می شود و این طرح ادامه می یابد.

سالاری از کاهش جرایم در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: این کاهش آمار جرایم به علت آثار معنوی ماه مبارک رمضان است.

وی در پایان خواستار حفظ حرمت ماه مبارک رمضان از سوی افراد شد و ابراز امیدواری کرد: پرونده ای برای افراد به علت حرمت شکنی در ماه مبارک رمضان تشکیل نشود.

پارتی شبانه ، بازداشت 23 نفر در پارتی مختلط شبانه کرمان

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار