X بستن تبلیغات
5. Fixed

گزینه خوبی وجود ندارد، نه کلینتون و نه ترامپ + فیلم

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، به دلیل در اختیار داشتن رسانه های قدرتمند، ایالات متحده توانسته یک چهره بَزَک شده ی زیبا از خود در جهان به نمایش بگذارد اما ساده لوح ترین فرد هم می تواند تایید کند که چندین دهه است ایالات متحده آمریکا به بهانه گسترش آزادی – دموکراسی – حقوق بشر و... ده ها جنگ در جای جای دنیا راه انداخته و ملیون ها انسان را به خاک و خون کشیده و میلیاردها دلار از منابع آن کشورها را به تاراج برده است.

وضعیت در خود کشور آمریکا هم زیاد خوشایند نیست. بحران اقتصادی از یک سو گریبان مردم را گرفته و مردم و به خصوص طبقه متوسط این کشور را تحت فشار قرار داده و از سویی دیگر جنگ طلبی های حکام و ورود هرچندگاهی تابوت هایی که سربازان آمریکا در آن قرار دارند طاقت مردم این کشور را طاق کرده و آنان را به ستوه آورده است.

برای عامه مردم آمریکا فرقی نمی کند که رئیس جمهور بعدی آنها جمهوری خواه باشد یا دموکرات، بلکه فقط به دنبال یک آرامش نسبی اقتصادی و امنیتی هستند، آرامشی که نه در دونالد ترامپ مشاهده می کنند و نه در هیلاری کلینتون.

شبکه صدای آمریکا هم در گزارشی که در مورد انتخابات این کشور تهیه کرده به مصاحبه با مردم پرداخته و از نوع نگرش آنها به نامزدهای انتخابات، می پرسد.

ناامیدی مردم از هردو کاندیدا یکی از مهمترین نکاتی است که در این گزارش به چشم می آید.

گزارشگر می گوید: «تا به حال سابقه نداشته که مونیکا بورگوس [شخصی که با وی مصاحبه شده] و خانواده اش برای انتخاب نامزد مورد علاقه شان به عنوان رئیس جمهوری آینده آمریکا تا این اندازه دچار سردرگمی باشند.»

مونیکا بورگوس می گوید: «برای خانواده ام تا به حال اینقدر سخت نبوده است که بتوانند در مورد نامزدهایشان تصمیم بگیرند. برای خانواده ام هم سخت است و هم نا امیید هستند.»

گزارشگر می افزاید: «نا امیدند چون فکر می کنند که هیچ یک از نامزدها چنگی به دل نمی زنند.»

نفرد دوم مصاحبه شونده هم در جواب سوال خبرنگار صدای آمریکا در مورد نامزدهای انتخاباتی میگوید: «گزینه خوبی وجود ندارد در نتیجه باید خیلی خیلی فکر و تجزیه و تحلیل کرد...»

لازم به ذکر است که پنجاه و هشتمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا قرار است سه شنبه ‎۱۸ آبان ۱۳۹۵ برابر ۸ نوامبر ۲۰۱۶ میلادی برگزار شود. مردم، رئیس‌جمهور ایالات متحده و معاون وی را انتخاب خواهند کرد. / 202

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار