سومین روز از رقابت‌های فوتسال جام رمضان خراسان شمالی پایان یافت

رئیس هیئت فوتبال خراسان شمالی در گفتگو با مهر اظهار داشت: پس از سه روز از سپری شدن رقابت‌های فوتسال جام رمضان خراسان شمالی، یازده دیدار انجام شد که رقابت‌های جذاب و پرگلی را در برداشت.

حسین جعفر زاده افزود: در رقابت‌های فوتسال جام رمضان خراسان شمالی ۳۶ تیم حضور دارند که قضاوت این دیدارها را ۴۰ داور بر عهده داشته و در هرروز از این دیدارها ۴ بازی انجام می‌پذیرد.

وی با اشاره به نتایج سه روز نخست این رقابت‌ها خاطرنشان کرد: در شب نخست این دیدارها تیم پوشاک استايل ۶ بر ۱ از سد فرا استحکام گذشت، تیم اكسوس با ۴ گل دریافتی و ۱ گل زده از تیم هلال‌احمر شکست خورد، تیم برگ سبز اسفراين ۸ بر ۱ تیم حوزه علميه امام خامنه‌ای را شکست داد و تیم پاسارگاد بر صفر از سد تیم کافه ناصری گذشت.

رئیس هیئت فوتبال استان افزود: در شب دوم نیز تیم شهدای ملكش با دو گل نتیجه را به تیم آشپزخانه مهر ۲ واگذار کرد، تیم شهید صفا ۱۱ بر ۱ تیم دهستان گلستان را درهم کوبید، تیم جزيره فوتبال ۶ بر ۱ تیم علمی كاربردی را شکست داد و تیم شهدای نماز جمعه یا دو گل از تیم اتحاديه طلافروشان شکست خورد.

جعفر زاده بابیان اینکه شب سوم این رقابت‌ها با سه بازی پیگیری شد تصریح کرد: شب سوم این رقابت‌ها با سه بازی پیگیری شد که در این رقابت‌ها تیم سامان الكتريک با ۵ گل تیم شهید حمیدی زاده را از پیش رو برداشت، تیم بازرگانی زرين در ۲ بر یک از تیم قهوه تلخ شکست خورد و تیم آهن‌آلات بطالبلوئی در یک بازی پر گل و با نتیجه ۳ بر ۲ از سد تیم پوشاک استايل گذشت.

حضور داور بجنوردی در هفته دهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور

رئیس هیئت فوتبال استان در بخشی دیگر از صحبت‌های خود گفت: پس از اعلام لیست داوران و ناظران هفته دهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور توسط فدراسیون فوتبال، نام داور بجنوردی نیز در این لیست وجود داشت.

جعفر زاده اظهار داشت: هفته دهم لیگ برتر فوتبال ساحلی با ۶ بازی در نقاط مختلف کشور پیگیری می‌شود که نام حسین بهزادی فر، داور خوش‌نام بجنوردی در لیست داوران و ناظران این دیدارها قرارگرفته است.

وی افزود: حسین بهزادی فر ۲۳ خردادماه جاری ناظر دیدار دو تیم لسمان مروارید و مقاومت تیران خواهد بود که از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه همان روزبه مصاف یکدیگر می‌روند.

رئیس هیئت فوتبال استان تصریح کرد: این دیدار در ورزشگاه سیروس قایقران شهر انزلی برگزار می‌شود و تیم داوری این دیدار را رضا ابراهیمی، حسین حضرتی پور، بهمن آزادگان و محمدرضا قلی پور تشکیل می‌دهند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار