اصلاحات گسترده ارتش آمریکا در نظام استخدام و ترفیع

ارتش آمریکا نظام جدیدی را برای استخدام و ارتقاء جایگاه نیروهای خود به کار بسته که بر اساس آن نیروها با پیشرفت در زمینه‌های تخصصی می‌توانند ترفیع بگیرند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، اشتون کارتر، وزیر دفاع آمریکا روز پنج شنبه از اصلاحات گسترده در نظام گزینش و استخدام پرسنل ارتش آمریکا خبر داد.

 

این اصلاحات به استخدام کنندگان غیرنظامی اجازه دور زدن فرآیند استخدام فدرال را داده و در عین حال نظام ترفیع "یا پیشرفت یا اخراج" را به منظور تقویت انعطاف پذیری در میان نیروی کار اصلاح می‌‌کند.

 

این تغییرات بخشی از یک ابتکار عمل پنتاگون به نام "نیروی آینده" است که براساس آن قرار است پرسنل ماهر آشنا به تکنولوژی‌های جدید از طریق ارائه محل کار مناسب، رفع نواقص و ایجاد فرصت‌های پیشرفت مشابه با فرصت‌های موجود در بازار غیرنظامی جذب و حفظ شوند.

 

وزیر دفاع آمریکا استدلال کرد نظام ترفیع "یا پیشرفت یا اخراج" متمرکز بر پیشرفت پرسنل نظامی بر پایه تصدی سمت است تا مهارت و الزامات.

 

کارتر توضیح داد: ابتکار عمل نیروی آینده ترفیع را برای با استعدادترین پرسنل ونظامیان در نظر گرفته و تمرکزش بر "تایید و تشویق" افراد دارای بهترین عملکرد بوده و ترفیعات راحتی بیشتری نسبت به قبل می‌یابد.

 

این ابتکار عمل همچنین قرار است به شاخه‌های مربوط به خدمت نظامی ارتش این امکان را بدهد تا موقتا ترفیعات افسرانی که در حال گذراندن فرصت‌های آموزشی، تمرینات پیشرفته یا گذراندن دوره در بخش خصوصی هستند به تعویق بیافتد تا این پرسنل در شغلشان در حین کسب آمادگی‌های لازم برای اجرای وظایف پسرفت نداشته باشند.

 

این اصلاحات گسترده در عین حال به پرسنل دفاعی غیرنظامی مرخصی اولاد اعطا می‌کند که این قابل مقایسه با امتیازات داده شده به افراد دارای بیشترین عملکرد در بخش خصوصی است.

 

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار