کارگاه جایگاه تشکل‌های مردمی در حفظ محیط زیست و گردشگری برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، حسین دلشب اظهار داشت: اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر به مناسبت روز جهانی محیط زیست اقدام به برگزاری کارگاهی با موضوع جایگاه و نقش تشکل‌های مردمی در حفظ محیط زیست و گردشگری پایدار با رویکرد طبیعت گردی کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر ادامه داد: در این کارگاه تعداد زیادی از فعالان حوزه تشکل‌های زیست محیطی و گردشگری شرکت کردند و مدرس این دوره نیم روزه بابک مغازه‌ای بود.

دلشب افزود: گردشگری پایدار یکی از اهداف برنامه توسعه پایدار هر ملتی در دوران معاصر است و این راهبرد کلان باید در برنامه‌های استراتژیک دولت‌ها قرار گیرد تا جوامع محلی با حفظ هویت های قومیتی و بومی خودشان، بتوانند به ثروت آفرینی و ایجاد سرمایه فرهنگی همت گمارند.

وی ادامه داد: همین زمینه نیز استان بوشهر باید در این حوزه با برنامه ریزی راهبردی به سمت گردشگری پایدار حرکت کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار