اتحادیه انجمن‌های اسلامی مستقل درگذشت «حمید سبزواری» را تسلیت گفت

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل، در پیامی درگذشت پدر شعر انقلاب «استاد حمید سبزواری» را تسلیت گفت.

در ابتدای این پیام آمده است: با چشمانی اشکبار از غم فراق پدر شعر انقلاب، از عروج مردی می‌نویسیم که اگر نبود بی‌شک کاروان شعر انقلاب دچار خلاء بود؛ مردی که مانیفست انقلاب در شعرهای او متجلی شد، در «خمینی ای امام...»، در «این بانگ آزادی‌ست...»، در «برخیزید ای شهیدان روح خدا» و در صدها سروده انقلابی دیگر او!
این اتحادیه دانشجویی در ادامه تاکید کرد: اندوهگینیم و با صدای خسته می‌گوییم که به پای سالار قافله شعر انقلاب، «برخیـــزیــد»، اما معتقدیم سبزواری زنده است؛ چون هنوز صلابت شعری او در گوش‌های همه آزادگان زنگ می‌زند، و می‌دانیم که برای او سازش موج و ساحل محال است.

در پایان این پیام آمده است: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل، این ضایعه تاسف‌بار را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب، جامعه ادبی انقلاب اسلامی و آحاد مردم ولایتمدار ایران تسلیت گفته و برای آن مرحوم علو درجات را از خداوند منان مسئلت می‌نماید.

انتهای پیام/
 

http://fna.ir/YR7D8O

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار