فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی نقاشی کودکان بیمار منتشر شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، گروه «سلامت و هنر» در نظر دارد با هدف توجه و حمایت از سلامت روان کودکان بیمار دومین جشنواره‌ی بین‌المللی نقاشی را برگزار کند. تمامی کودکان و نوجوانان زیر 18 سال که در طول عمر خود حداقل یک بار در بیمارستان بستری شده‌اند و یا در حال حاضر نیز دچار هر نوع بیماری مزمن هستند، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند تا 10 مرداد 1395 اقدام به ارسال آثار خود کنند. اندازه‌ی اثر باید در قطع A4 و ترجیحاً افقی باشد.

موضوع این آثار سلامتی است و لازم است شرکت‌کننده اطلاعات مورد نیازی چون نام و نام خانوادگی،سن، شماره تماس، نشانی پستی، نام بیماری، نام بیمارستان و تاریخ بستری همراه با اثر درج کند.

متقاضیان می‌توانند آثار را به نشانی تهران، انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، بعد از بیمارستان امام خمینی، مرکز طبی کودکان، ساختمان شماره دو، طبقه‌ی پنج، دبیرخانه جشنواره‌ی نقاشی کودکان بیمار یا به ایمیل ifppp.heart@gmail.com ارسال کنند.

آثاری که از طریق ایمیل ارسال می‌شود باید با کیفیت حداقل 300 DPI اسکن و ایمیل شود. از میان آثار دریافتی پس از داوری، 200 اثر برای نمایش در نمایشگاه و چاپ در کتاب انتخاب خواهد شد و 15 اثر نیز به عنوان آثار برگزیده انتخاب خواهد شد. به برگزیدگان جوایز ویژه‌ای اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار