اصولگرایان با حفظ وحدت، به اهداف خود در مجلس دهم می‌رسند

محمدنبی حبیبی در حاشیه سفر خود به مشهد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ترکیب شکل گرفته در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: صحبت‌هایی مبنی بر اینکه اکثریت مجلس را اصلاح‌طلبان در اختیار گرفتند، درست نیست چون این موضوع از رأی گیری برای ریاست مجلس و نتیجه مشخص آن کاملا هویدا است.

وی ادامه داد: در چنین شرایط که اصولگرایان اکثریت مجلس را در دست دارند، در صورتی که وحدت خود را حفظ کنند می‌توانند به اهدافی که مدنظر جریان اصولگرایی هست، رسیده و به آنها جامه عمل بپوشانند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در مجلس صرفا مسائل جناحی مطرح نیست، گفت: در مجلس مسائل دیگری هم وجود دارد که مربوط به مجموعه نظام و مجموعه مردم است که ممکن است بین اقلیت و اکثریت مجلس بر سر این موضوعات، توافق به وجود بیاید و تصویب یک قانون با رأی اکثریت می‌تواند نشان‌دهنده این مطلب باشد، بنابراین به عقیده بنده هم‌اکنون جای نگرانی در رابطه با ترکیب مجلس دهم وجود ندارد.

حبیبی با اشاره به استقبال اندک نمایندگان از کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اینکه کمیسیون فرهنگی با این شرابط مواجه شده و نمایندگان برای عضویت در این کمیسیون، تمایلی نشان نداده‌اند، جای نگرانی دارد و نشان می‌دهد برخی از افراد توجه کافی به مقوله فرهنگ ندارد.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم مقوله فرهنگ از چنین حالتی خارج شده و نمایندگان به این مسئله توجه نشان دهند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار