X بستن تبلیغات
5. Fixed

برق ۲۳ روستای شهرستان آبدانان بعد از ۷ ساعت وصل شد

به گزارش خبرنگار مهر، عصر دیروز بر اثر وقوع تندباد در شهرستان آبدانان، برق تعدادی از روستاهای تابعه شهرستان آبدانان قطع شد و حالا بعد از گذشت هفت ساعت این برق وصل شده است، بخشدار کلات مورموری در این باره گفت: عصر دیروز بر اثر تندباد جریان برق ۱۸روستای بخش گرمسیری کلات مورموری قطع شد.

حجت هادیزاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بر اثر وقوع این تندباد در منطقه، ۱۶ تیر برق در روستاهای بخش کلات مورموری آسیب دید و جریان برق ۱۸ روستای تابعه این بخش قطع شد که پس از تلاش هفت ساعته اکیپ های اداره برق شهرستان آبدانان و بخش مورموری برق این روستاها وصل شد.

حمید دانیالی بخشدار سرابباغ هم در این باره به خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اثر وقوع تندباد عصر دیروز، تعداد پنج تیر برق در روستاهای این بخش تخریب و از جای خود کنده شد که همین امر باعث قطع شدن برق پنج روستای بخش سرابباغ شد.

گفتنی است تندباد عصر دیروز با ۷۲ کیلومتر سرعت باعث تخریب و افتادن ۲۱ تیر برق چوبی و فرسوده، قطعی هفت ساعته برق در ۲۳ روستای دو بخش سرابباغ و کلات مورموری، شکسته شدن درختان و تخریب سیاه چادرهای عشایر در این دو بخش و دیگر نقاط شهری و روستایی شهرستان آبدانان شد.

پس از تلاش هفت ساعته نیروهای اداره توزیع برق در شهرستان و بخش های تابعه سرابباغ و مورموری، ساعت یک بامداد امروز برق دو بخش سرابباغ و مورموری وصل شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار