X بستن تبلیغات
5. Fixed

نمایشگاه استانداردوبین‌المللی مطالبه اصلی تولیدکنندگان اصفهان است

رسول محققیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت پروژه ساخت نمایشگاه بزرگ استان اصفهان، اظهار داشت: پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان در راستای نیازی که احساس شد در اصفهان به تصویب رسید و عملیات اجرایی در حال پیگیری است.

وی بیان داشت: از سال‌ها پیش با تبیین و تعمیق ابعاد نمایشگاه، ضرورت و فرهنگ آن، احساس نیاز و عطش به داشتن نمایشگاهی بین المللی و استاندارد در استان ایجاد شد و مردم، مسئولان، صنایع و اصناف هر یک به سهم خود در این خصوص مطالبه گری کردند.

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی اصفهان اعلام کرد: حال زمانی است که این پروژه به یکی از مطالبات اصلی صنعتگران و تولیدکنندگان تبدیل شده چراکه آنها می‌دانند بدون داشتن نمایشگاهی استاندارد، بین المللی، جهانی و با کیفیت نمی‌توانند در مسیر جهانی کردن تولیدات و خدمات خود، برندسازی، کسب سهم بیشتر از بازارهای داخلی و خارجی، یافتن شرکا و تعاملات اقتصادی جدید و حضور مثمر ثمر در رقابت های اقتصادی گام بردارند.

وی تاکید کرد: امیدوارم با بهره برداری از این پروژه بزرگ، نمایشگاه‌های ایران و اصفهان مانند نمونه‌های جهانی خود آن قدر موفق و اثرگذار باشند که کلید بسیاری از تحولات شهری و اقتصادی را در دست داشته و به معنای واقعی کلمه صنایع و تولید کشور را راهبری و منتفع سازند.

محققیان ادامه داد: شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در سال‌های گذشته تلاش کرد، تفکر، باور و فرهنگ نمایشگاهی را در استان حاکم سازد.

وی گفت: خوشبختانه امروز این هدف تا حد قابل توجهی محقق شده و البته تحقق کامل آن به حرکت های مستمر نیاز دارد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی اصفهان بیان داشت: در یک دهه گذشته تلاش شد تعریف درستی از نمایشگاه در ذهن مردم و مسئولان ثبت شده و تعاریف غلط و نادرست گذشته اصلاح شود.

وی گفت: مردم ما امروز معنای نمایشگاه تخصصی را می‌دانند و بخش اعظمی از آنها انتظاراتی مطابق آن دارند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار