پایان درگیری در استودیو خندوانه با حضور نیروی انتظامی !!

تاریخ نشر : شنبه 22 خرداد 1395 مشاهده : 236 سایر اخبار  اخبار و حوادث ارسال به دوستارسال به دوست RSS

خبر مربوط به حادثه درگیری و استفاده از گاز اشک آور در "خندوانه" صحت دارد.

استودیو خندوانه

یکی از دست‌اندرکاران "خندوانه" در گفت و گو با خبرگزاری میزان در خصوص خبر منتشر شده در خصوص اختلاف دو تن از مخاطبان "خندوانه" حاضر در استدیو و استفاده از گاز اشک آور گفت: خبری که در فضای مجازی مبنی بر اختلاف و  درگیری دو شرکت کننده در برنامه "خندوانه" و استفاده از گاز اشک آور منتشر شده است صحت دارد.

 وی ادامه داد: شب گذشته هنگام ضبط برنامه دو نفر از شرکت کنندگان حاضر در استودیو برنامه "خندوانه" با هم درگیر شدند و یکی از آنها به استفاده از گاز اشک آور متوسل شد.

 وی تصرح کرد: فردی که از گاز اشک آور استفاده کرد توسط نیروی انتظامی دستگیر شده و در حال حاضر تکلیف وی مشخص نیست و ما هم خبری از آنها نداریم.

 وی خاطرنشان کرد: فقط از مردم می خواهم به این خبر دامن نزنند چرا که بعد از ضبط صد ها قسمت از "خندوانه" این اولین باری است که چنین اتفاقی در استودیو برنامه می افتد و چنین اتفاقی بی سابقه بوده و در ضمن هیچ ربطی به گروه "خندوانه" و عوامل ما نداشته و کاملا شخصی بوده است.

 جام

مطالب مرتبط:

خوانندگی آقای بازیگر در «خندوانه» +تصاویر

باور میکنید صدا پیشه جناب خان خندوانه کیست؟ + تصاویر

برنده مسابقه لباهنگ خندوانه مشخص شد + آمار شرکت کنندگان

حرف های خواننده مشهور درباره رفتار عجیب رامبد جوان در خندوانه!

تهیه کننده برنامه خندوانه : این مسائل صحت نداشته و آن را تکذیب می کنم!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار