امیر جعفری ابن ملجم شد!

به گزارش پارس نیوز،

محمد رحمانیان و گروه پر‌تعدادش در حال گذراندن آخرین هفته تمرین نمایش «مجلس ضربت زدن» در طبقه هفتم تالار وحدت هستند. اجرای این نمایش قرار است از 29 خرداد در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز شود. محمد رحمانیان در این نمایش، نقش ابن‌ملجم را به امیر جعفری سپرده و معتقد است قدرت بدن، بیان و توانایی بازیگری، او را به بهترین گزینه ممکن برای بازی در این نقش تبدیل کرده است.

امیر جعفری در مورد نمایشنامه «مجلس ضربت زدن» می‌گوید: بازی در «مجلس ضربت زدن» محکی برای من محسوب می‌شود. این که آیا هنوز هم در چهل و دو سالگی می‌توانم دیالوگ‌هایم را به درستی ادا کنم؟ هنوز هم نفس کم نمی‌آورم و می‌توانم یک ساعت و نیم با انرژی روی صحنه باشم؟ این‌ها سوالاتی است که من از خودم می‌پرسم و امیدوارم پاسخ همه آن‌ها مثبت باشد.

علاوه بر امیر جعفری، مهتاب نصیر‌پور، اشکان خطیبی، رامین ناصرنصیر، رضا مولائی، اشکان خطیبی، سینا رازانی و سانیا سالاری دیگر بازیگران این نمایش هستند.«مجلس ضربت زدن» در 10 صحنه به هم‌پیوسته نوشته شده است. در این 10 صحنه، شخصیت‌هایی به نام ابن‌ملجم، اعرابی یکم و دوم، قطامه، کارگردان، دستیار او و نویسنده حضور دارند. 12 صحنه‌پا (همسرا) نیز در حاشیه صحنه می‌ایستند تا در لحظات مورد نیاز مکمل اجرا باشند.

موسیقی این نمایش توسط فردین خلعتبری ساخته شده است و طراح حرکات آن مهدی ساکی و یاسر خاسب هستند. «مجلس ضربت زدن» از 29 خرداد هر شب ساعت 21 در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود و روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته نیز اجرای دوم آن ساعت 11:30 خواهد بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار