اپل یک کمپانی جدید تاسیس می‌ کند

zoomit.ir - حامی  غفاری: به نظر می‌رسد موضوع استفاده از انرژی خورشیدی تا حدی اهمیت دارد که برندی چون اپل نیز قصد دارد با تاسیس زیرمجموعه‌ی جدید خود اقدام به فروش انرژی خورشیدی کند. 

اپل برای فروش انرژی خورشیدی کمپانی جدید تاسیس می‌ کند

اپل عرضه‌ی محصولی جدید به نام انرژی خورشیدی را در دستور کار خود قرار داده که با تمام محصولات معرفی شده از سوی کوپرتینونشین‌ها تفاوت دارد.‌ به نظر می‌رسد استفاده از انرژی خورشیدی تا حدی اهمیت پیدا کرده که اپل نیز قصد دارد با تاسیس یک شرکت تابعه به نام Apple Energy LLC، مازاد انرژی خورشیدی به دست آمده از مقر این کمپانی در کوپرتینو و نوادا را به فروش برساند.

آن گونه که و‌سایت ورج گفته، جدیدترین گزارش منتشر شده‌ی اپل از مسئولیت‌های محیط‌زیستی این کمپانی نشان می‌دهد اپل به تنهایی می‌تواند ۹۳ درصد از انرژی مورد نیاز خود در سراسر دنیا را تولید کند. به همین اپل قصد دارد با گسترش مقرهای خود پروژه‌های جدیدی چون ایستگاه‌های شارژ را برای اپل‌کار فراهم کند.

وب‌سایت 9to5mac براساس اسناد به دست آمده از Federal Energy Regulatory Commission اعلام کرده اپل می‌تواند با نرخ بازار انرژی خود را بفروشد و از آنجایی که اپل هیچگاه به عنوان یک کمپانی بزرگ در زمینه‌ی انرژی مطرح نبوده، طبیعتا قیمت انرژی الکتریکی نیز افزایش نخواهد یافت. در حالی که به نظر می‌رسد کوپرتینویی‌ها قصد دارند انرژی مازاد خود را به طور مستقیم برای منازل یا صاحبان تجارت عرضه‌کنند، بسیاری از کمپانی‌ها مازاد انرژی خود را برای استفاده در کمپانی‌ها و کارخانه‌ها به کار می‌گیرند.

به نظر می‌رسد با توجه به اخذ مجوز از FERC، اپل دو ماه پس از ۶ ژوئن می‌تواند کار تاسیس LLC را آغاز کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار