سارق دوربین های مداربسته درشیراز دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی فارس گفت:شخصی که دوربین های مداربسته را در شیراز می دزدید، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : از شیراز، سرهنگ سیروس حیدری اظهارداشت:از این سارق 16 فقره سرقت دوربین مداربسته کشف شد.
او افزود: به دنبال وقوع چند فقره سرقت دوربین مدار بسته نصب شده در مقابل بانک ها و اماکن خصوصی در شهرستان شیراز، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت که با بررسی موضوع مشخص شد سارق یا سارقین با بالارفتن از  تیرهای برق کنار بانک ها و اماکن خصوصی اقدام به سرقت دوربین های مدار بسته می کنند.
وی گفت: پس از بازدید کارآگاهان از صحنه های سرقت و بررسی فیلم های ضبط شده چهره سارق استخراج شد که پس از اطلاع رسانی به واحدهای گشت و عملیات، سارق به نام 'ف – ف' و محل های سکونت و اختفای وی شناسایی شد.
وی ادامه داد: در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی متهم دستگیر و پس از انتقال به پلیس آگاهی در بررسی سوابق وی مشخص شد،‌متهم دارای سه فقره سابقه به اتهام سرقت و اعتیاد به موادمخدر است.
حیدری گفت: در تحقیقات انجام شده از متهم دستگیر شده، وی به 16 فقره سرقت شبانه دوربین مدار بسته از جلو بانک ها و اماکن تجاری در شهرستان شیراز اقرار کرد.
وی اضافه کرد: صحنه های سرقت بازسازی شد و 13 نفر از شکایت کنندگان (پنج فقره سرقت دوربین مدار بسته بانک و هشت فقره سرقت از اماکن خصوصی) شناسایی شده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار