در بازی تاک ببینید : تیزر تریلر Mafia 3 برای E3 2016

به تازگی تریلری از Mafia III منتشر شده است که به رویداد E3 2016 این هفته اشاره می کند. این ویدیو کوتاه تنها در چند ثانبه رویدادهای این بازی به نمایش در خواهد آمد.

در این تریلر همچنین شما یک تعقیب و گریز ماشین را میبینید که مانند قسمتی از جیمز باند است ، همچنین مبارزه با تفنگ نیز در این ویدیو قابل مشاهده است .علاوه بر این شما یک مبارزه ی بوکس را نیز در این ویدیو می بینید . بیش از این شما را منتظر نگذاشته و از شما دعوت می کنیم تا این ویدیوها را در زیر تماشا کنید :

بازی زیبای Mafia III برای انتشار در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۱۶ برابر با ۱۶ مهر ۱۳۹۵ برای پلتفرم های PS4, Xbox One و PC برنامه ریزی شده است. در این نسخه از بازی شخصیت اصلی که Lincoln Clay نام دارد به عنوان هسته ی اصلی Mafia III محسوب شده و با دوستان خود سعی دارد انتقام خانواده ی خود را بگیرد.

او پس از این که جنگ پایان یافت بازگشت تا دوباره به خانواده ی خود ملحق شود اما با چیزی رو به رو شد که هیچ وقت انتظار آن را نداشت.به  خانواده ی او خیانت شده بود و تمامی افراد توسط یک عده اراذل و اوباش ایتالیایی قتل عام شده بودند.

با این تصمیم بازی آغاز خواهد شد , لینکولن به شهر New Orleans رفته و با وجودی مملو از حس انتقام در آن جا خود را آماده ساخت تا جنگی بی رحمانه در مقابله ایتالیایی ها را آغاز کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار