X بستن تبلیغات
5. Fixed

عکس بدون حجاب همسر دروازبان معروف ایرانی در اینستاگرام!

متاسفانه این روزها اخبار زیادی در رابطه با خطاهای اخلاقی فوتبالیست ها و دروازبانان معروف میشنویم که موجب تامل و تاسف میشود . این جوانان که در عرصه ورزش به جایگاه خوبی رسیده اند چرا خود را با این مسائل اخلاقی وارد حاشیه میکنند و جایگاه اسطوره ای و محبوبیت خود را از دست میدهند ؟

در حالی که خواسته یا ناخواسته برخی از چهره های ورزشی و هنری به الگویی برای جوانان کشور تبدیل می شوند، معلوم نیست چرا برخی از آنان حرمت حریم خصوصی و بایسته های ارزشی جامعه را نادیده می گیرند.

امروز عکسی در صفحه اینستاگرام یکی از دروازه بانان مطرح فوتبال کشور منتشر شد که حکایت از برگزاری جلسه خواستگاری وی داشت. در این عکس در حالی فوتبالیست مذکور خبر خواستگاری و پذیرش خود از ناحیه خانواده و عروس خانم را رسانه ای کرده که ایشان بدون روسری است.


دروازبان معروف ، عکس دروازبان ، فوتبالیستعکس خواستگاری دروازبان معروف در اینستاگرام

صرف نظر از بروز این مساله در ماه مبارک و پاس نداشتن حرمت این ماه در انتشار چنین عکسی معلوم نیست این دروازه بان با چه هدف و البته توجیهی به این مساله دور از عرف شرع و اخلاق مبادرت کرده است در عین حال ماجرا آنگاه دردناک تر می شود که جمعی از هوادارادن وی نیز با هدف مشارکت در این شادی به ایشان تبریک گفته اند. به نظر می رسد افرادی از این دست از آن جهت که مقبول مردم هستند در قضایایی این چنین مهم قدری در جوانب اقدامات خود بیشتر تامل کنند.

عکس بدون حجاب همسر دروازبان معروف ایرانی در اینستاگرام!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار