دل بوسکه: از دخیا حمایت می کنم

سرمربی ‌‌‌‌‌اسپانیا از دروازه بان جوانش حمایت می کند.

به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گزارش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ایسنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و به نقل از آس، پس از منتشر شدن خبر دست داشتن داوید دخیا در پرونده جنسی، ویسنته دل بوسکه نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: دخیا  در نشست خبری درباره این موضوع صحبت کرد و من چیز بیشتری نمی‌توانم بگویم. او  این خبر را تکذیب کرد. با او صحبت کردیم تا تیم در جریان این قضیه قرار بگیرد. او برای ما در این باره توضیح داد و توضیحاتش آرامش را در تیم ملی برقرار کرد. از او به طور کامل حمایت خواهیم کرد. 

سرمربی اسپانیا در ادامه افزود: به او شک ندارم. خودش خواسته است در این باره با ما صحبت کند. در آن جلسه همه حضور داشتند. چیزی بیشتر یا کمتر از صحبت‌هایش در نشست خبری نگفت. او آرام بود و کاملا به حرف هایش اعتقاد داشت.

دل بوسکه در پایان گفت: دخیا در شرایط خوبی به سر می‌برد و ما کسی نیستیم که در مورد شخصی قضاوت کنیم. در ابتدا از این خبر شگفت زده شدیم و سپس منتظر اظهارات دخیا بودیم و همه چیز به صورت طبیعی پیش رفت.  کار خود را طوری انجام می‌دهیم که گویا اتفاقی رخ نداده است. 

انتها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار