رسوایی اخلاقی دخه‌آ و دردسرهای عمودل

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا در آستانه بازی تیمش در یورو ۲۰۱۶ با دردسری جدی مواجه شده و باید در خصوص بقای دخه‌آ در اردوی تیم ملی کشورش تصمیم بگیرد.

خبرگزاری فارس: ویسنته دل بوسکه بر سر دو راهی سختی قرار گرفته و البته یک دستور لازم‌الاجرا از سوی فدراسیون فوتبال یا وزارت ورزش اسپانیا کار او را ساده‌تر خواهد کرد.

انتشار اخبار و تصاویری مبتنی بر کارهای غیر اخلاقی و حضور دخه‌آ و مونیاین در یک پروژه تصویری غیر اخلاقی و فاسد باعث شده تا اردوی اسپانیا به هم بریزد. این تنها چیزی بود که دل بوسکه از آن می‌ترسید و هرگز دوست نداشت در آستانه یورو 2016 رخ بدهد. کارشناسان فوتبال اسپانیا با توجه به زمان انتشار این خبر آن را یک توطئه مسلم علیه فوتبال اسپانیا می‌دانند.

منابع مختلف خبری در اسپانیا در گزارش هایی ویژه خبر از پرونده غیر اخلاقی داوید دخه‌آ، دروازه بان تیم ملی اسپانیا و منچستریونایتد داده‌اند که به تازگی افشا شده است. این احتمال وجود دارد که طی ساعات آینده داوید دخه‌‌آ از لیست تیم ملی اسپانیا خط بخورد.

در هر حال عمودل باید زودتر تصمیم بگیرد و درباره حضور دخه‌آ در اردوی تیم ملی فوتبال اسپانیا نظری قطعی بدهد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار