X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫کتک زدن وحشیانه یک زن به دست شوهر و هوویش + عکس

گروه ترجمه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ 153 بازدید اولین نفری باشید که درباره این خبر نظر میدهید. کتک زدن وحشیانه یک زن به دست شوهر و هوویش + عکس

رکنا: زن چینی که از سوی شوهر و هوویش بشدت هدف ضرب و شتم قرار گرفته با انتشار تصاویر مجروح شدن خود از مسئولان و مردم درخواست کمک کرده است.

«جینگ» که مادر دو فرزند است در تحقیقات گفت که  شوهرش هیچ هزینه‌ای برای نگهداری فرزندانش به وی پرداخت نکرده و هنگامی که از او درخواست پول کرده به همراه همسرجدیدش و 10 نفر از کارمندانش او را به باد کتک گرفته‌اند.این زن تصاویری از صورت مجروحش را برای درخواست کمک‌های مالی در فضای مجاز منتشر کرده است.وی ادعا کرده  شوهرش پس از سالها زندگی مشترک وی و دو فرزندش را رها کرده و با زن جوان دیگری زندگی جدیدی را آغاز کرده است. زن چینی گفته بارها قبل از جدا شدن از وی «جینگ» را کتک زده است. شوهر این زن پس از ضرب و شتم همسرش از سوی پلیس محلی در استان سیچوان برای مدتی کوتاه بازداشت اما خیلی سریع  آزاد شده است.


برای دیدن حوادث روز کلیک کنید.

کانال رسمی رکنا در تلگرام

صفحه رسمی رکنا در اینستاگرام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار